Co vás čeká v Letním bytě U Gráfů

Letní byt U Gráfů o celkové velikosti cca 120 m2 najdete v 1. patře domu č. p. 3 v Želevicích. Byt, v němž ubytujeme až 10 hostů ve 3 ložnicích, má samostatný vchod ze dvora.

Postelí

Pokoje

Hostů

Letní byt komplet

  • 7 – 10 osob
  • 2 ložnice 
  • 1 herna
  • kuchyň
 Cena za noc od

4 400 Kč

Letní byt bez herny

  • 4 – 6 osob
  • 2 ložnice 
  • kuchyň
Cena za noc od

2 700 Kč

U Gráfů je pro vás nachystáno

Free WiFi

Přestože babičky internet neměly, my vám jej neodepřeme.

Parkování

Parkování pro 2 auta je zajištěno ve dvoře.

Společenský prostor

V obytné kuchyni je zároveň jídelní i obývací kout. Rozkládací gauč je možné využít jako přistýlku.

Krb

 V případě chladnějšího počasí si můžete zatopit v malém krbu v obývací části kuchyně.

Plně vybavená kuchyň

Kuchyň je vybavena velkou lednicí se samostatným mrazicím boxem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, rychlovarnou konvicí, myčkou, plynovým sporákem a elektrickou troubou.

Venkovní posezení

Naši hosté mají k dispozici prostorný dvůr se samostatným posezením, grilem, ohništěm, houpací sítí, lehátky, trampolínou, pískovištěm, houpačkou a venkovními hračkami.

Děti

Děti jsou u nás vítány,
máme pro ně vše, co můžou pořebovat. V bytě vám připravíme dětskou
postýlku vč. vybavení, jídelní židličku, nočník, prkénko na WC i
stoličku do koupelny a plastové nádobí. Ráj najdou děti v naší herně,
na dvoře si můžou pohrát na pískovišti, zhoupnout se na houpačce na
stromě, nebo půjčit různé dopravní prostředky z chlívku s hračkami.

Mazlíčci

Vítání jsou také vychovaní
Mazlíčci zvyklí na pobyt v bytě, kteří mají svůj vlastní pelíšek.

Příjezd & Odjezd

Příjezd hostů je možný od 16.00 do 19.00 hod. V den odjezdu, prosím, uvolněte byt do 10.00. V případě potřeby se můžeme dohodnout na jiném čase.

Storno podmínky

Pokud stornujete svůj pobyt u nás v předstihu 30 dní a více, vrátíme vám celou částku. Pokud rušíte pobyt později, najdete více informací níže

Ubytovací řád

Než se ubytujete a uděláte si pohodlí, prosíme vás, abyste se seznámili s domovním řádem. Jeho dodržováním se vyhnete rizikům a předejte případným škodám a nepříjemnostem s tím spojeným.

GDPR

S vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se směrnící GDPR

Často kladené dotazy

Kdy se můžeme ubytovat?

Čas pro ubytování hostů máme stanoven mezi 16.00 a 19.00. V případě potřeby se můžeme dohodnout na jiném čase.

Je možné se u vás ubytovat s domácími mazlíčky?

Ubytování s mazlíčky je třeba vždy předem dohodnout. Pokud chcete s mazlíčkem přijet, je nutné, aby byl zvyklý na život v bytě, měl vlastní pelíšek (v žádném případě u nás nesmí do postelí a na gauč) a neničil vybavení a nábytek. Poplatek za psa je 500 Kč na pobyt.

Máte oplocený pozemek?

Ano, náš dvůr je ze všech stran oplocený. 

Jste vybavení na pobyt s dětmi?

Děti jsou u nás vítány. Jsme plně vybavení na jejich pobyt. Od nočníku, přes jídelní židličku až po dětské postýlky s peřinkami je u nás vše k dispozici. Na dvoře mohou využít pískoviště, trampolínu, houpačku, před domem na návsi klouzačku, máme samozřejmě i venkovní hračky a různá vozítka. V případě, že zvolíte variantu ubytování vč. herny, budete mít problém dostat je ven.

Je u vás k dispozici bazén?

Bazén nemáme. Pro malé děti vám rádi zapůjčíme dětský bazének, případně instalujeme venkovní sprchu.

Jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo?

Ano, ložní prádlo i ručníky jsou v ceně ubytování, v bytě vám je připravíme v dostatečném množství. 

Je možné doobjednat snídani?

Snídaně u nás neumíme zajistit. V případě předchozí domluvy můžeme připravit za poplatek snídani na první den. V hostinci je možné dát si večeři otevírá odpoledne. Aktuální informace týkající se otevírací doby hostince najdete zde.

Jaká je otevírací doba hostince?

V letních měsících otevírá hostinec od úterý do neděle vždy v 15.00. V pondělí je zavřeno. Mimo sezónu je zavřeno v pondělí a v úterý, v ostatní dny otevírá hostinec v 16.00 hod. Aktuální otevírací dobu hostince najdete zde.

Není v bytě slyšet hluk z hostince?

V bytě je většinou naprostý klid. Hluk z hostince sem může dolehnout pouze v případě, že je otevřená venkovní zahrádka. Pak stačí zavřít okna, jsou zvukotěsná, a budete mít klid. Po 22.00 hodině musí všichni hosté sedět uvnitř.

Kde je možné parkovat?

Parkování je zajištěno ve dvoře za hlavní bránou. Za sebe se vejdou dvě auta. V případě nutnosti zaparkování více vozidel je po domluvě další možnost v jiné části dvora.

Je u vás možné zaparkovat kola?

Kola u nás mohou zatím parkovat pouze v nezastřešené části dvora, stejně jako auta hned za bránou. V případě deště vám je rádi zaparkujeme ve stodole, kam však nemají hosté přístup. Na vydání je třeba se s námi domluvit,  vyvezeme vám je ven.

Jak probíhá platba?

Předem po vás budeme požadovat zaslat na účet 25% z ceny pobytu jako zálohu (na základě zaslané zálohové faktury). Teprve po její úhradě se stává rezervace závaznou. Doplatek je možno uhradit bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to tak, aby nejpozději v den příjezdu byly peníze připsány na náš účet. Doplatek je možné uhradit i v hotovosti na místě při příjezdu.