Stylový hostinec s prvorepublikovým nádechem

Ctíme tradice a nebráníme se novinkám. Natočíme vám pivo
jako křen i oblíbenou malinovku a namícháme také třeba Aperol Spritz.
Libo-li domácí pizzu? Naservírujeme vám ji u nás nebo dovezeme k vám
domů.

Jedinečnost místa v těsné blízkosti řeky Ohře a zdejší klid lákaly vždy k příjemnému posezení pod slunečníky. Ve dnech, kdy vládne až nesnesitelné vedro, poskytuje naopak kamenný charakter stavby uvnitř příjemný chládek. V zimě vás v útulném lokálu přivítá za prosklenými dvířky kamen příjemné světlo praskajícího ohně.

Zajímá-li vás, jak to u nás vypadá, podívejte se na reportáž z pořadu České televize Příběhy starých hospod. Dozvíte se také něco málo z naší historie.

Co si u nás můžete dát?
Co by byla vesnická hospoda bez piva? Točíme Kozel a Bakalář. Na děti čeká v létě oblíbená točená malinovka. Vybírat můžete také z několika druhů vín, sezónních míchaných nápojů a destilátů, nechybí ani tradiční nealkoholické nápoje a několik druhů kávy vč. oblíbeného caffè latte.

V nabídce jídel u nás hraje hlavní roli domácí pizza. Na výběr máme dvacet šest druhů, rádi vám uděláme i speciální variantu dle vašeho přání. Těsto si sami připravujeme a dbáme na kvalitu ingrediencí. Jen tak totiž můžeme dosáhnout té nejlepší chuti. Pravidelně v pátek překvapujeme své hosty aktuální nabídkou.

Rozvoz jídel
Ve dnech, kdy máme otevřeno, u nás funguje také rozvoz. Obsluhovaná oblast: Želevice, Koštice, Vojnice, Vojničky, Křesín, Levousy, Dubany, Volenice, Stradonice, Lkáň, Orasice, Počedělice, Hnojnice, Třtěno. 

Catering
Rádi vám pomůžeme zajistit oslavu či svatbu v prostorách hostince nebo v zeleni u řeky. K dispozici je tu zastřešený altán se zázemím. V případě zájmu o podobnou akci nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme veškeré možnosti.

Přijeďte se k nám podívat, o pravdivosti našich slov se přesvědčíte sami.
Těšíme se na vás.

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá

U Gráfů je pro vás nachystáno

Jídelní lístek

Na co máte chuť? Nechte se nalákat naší pestrou nabídkou.

Nápojový lístek

U nás žízeň nemá šanci!

Otevírací doba restaurace

Pondělí, úterý
Zavřeno

Středa – Čtvrtek

16:00 – 22:00

Pátek
16:00 – 0:00

Sobota
15:00 – 0:00

Neděle
15:00 – 20:00